26 Aralık 2015 Cumartesi

2015'E VEDA 2016'YA MERHABA & "AGİKAD Üyeleri 'Kutlama' Yemeğinde Buluştu"

AGİKAD ÜYELERİ YEMEKTE BULUŞTU
            AGİKAD (Ankara Girişimci Kadınlar Derneği) üyeleri dün (25 Aralık 2015, Cuma) bir yemekli toplantıda buluştu. Kısa adı AGİKAD olan Ankara Girişimci Kadınlar Derneği üyeleri dün Karanfil Sokaktaki Ziraat Odası Lokalinde “Yeni Yıla Merhaba” adını verdikleri yemekli ve müzikli bir toplantıda bir araya geldiler.
            Dernek yönetim kurulu üyesi Sema Üstün tarafından organize edilen toplantıya Başkan İnsaf Kılıç, Başkan Yardımcısı Şükran Kitiş, Genel Sekreter Handan Demirdamar, Yönetim Kurulu Üyeleri Tülin Göktaş, Neriman Eliaçık, Sema Üstün, Meltem Tekin’in yanı sıra birçok dernek üyesi katıldı.
            Başkan İnsaf Kılıç tarafından yapılan açılış konuşmasında özetle: "Derneğin yeni gelişen hedef ve 2016 yılı projeleri hakkında üyelere bilgi verildi. Ayrıca Başkan; 2016 yılının yeni ve ileri düzeyde başarılarla geçecek verimli bir yıl olacağını ümit ettiklerini belirtti ve herkesin yeni yılını kutladı.  Yemeği takiben müzik eşliğinde katılımcılar oyunlar oynadı ve dans ettiler. AGİKAD Üyelerinin 2015'e "veda" ederek 2016'ya "merhaba" dedikleri toplantı, saat 13.00 de başladı ve saat 17.00’ye kadar sürdü. 
O'NUNLA GURUR DUYUYORUZ 
Medar-ı İftiharımız; Türk Bilim Adamı Prof. Dr. Aziz SANCAR'ı içtenlikle kutlar, tebrik eder ve başarılarının artarak devamını dileriz. 
AGİKAD

Hiç yorum yok: