29 Mayıs 2015 Cuma

Ankara Girişimci Kadınlar Derneği (AGİKAD) olarak; 7. Olağan Genel Kurulumuzu yaptık.

AGİKAD’IN 7. "OLAĞAN GENEL KURULU" YAPILDI
         AGİKAD’ın 7.Genel Kurul Toplantısı, 21.05.2015 Perşembe günü Dernek Merkezinde yapıldı.
         Daha önce 14.04.2015 günü saat 14 00 de Dernek Merkezinde yapılacağı, çoğunluk sağlamadığı takdirde 21.05.2015 günü aynı yer ve aynı saatte yapılacağı duyurulan Genel Kurul Toplantısı; 14 Mayıs 2015 günü çoğunluk sağlamadığından 21 Mayıs 2015 günü yapılmıştır.
         Gündem gereğince açılış yoklamasını takiben Başkan İnsaf Kılıç kısa bir konuşma yaptı.
         Verilen bir önerge oylamaya sunuldu; Ali Ulusoy,Divan Başkanlığına, Nurten Taşkaya ve Hayriye Mutlu Divan Katipliklerine seçildiler.
         Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasından sonra yönetim ve denetim kurulu raporları okundu. Ayrı ayrı oylamaya sunuldu, kabul edildi. Bu konuda söz almak isteyen çıkmadı. Yine ayrı ayrı oy birliği ile ibra edildi.
         Divan başkanı yapılan faaliyetleri takdir ettiğini söyledi.
         Üye Nurten Taşkaya da söz alarak, üye aidatlarının muntazam ödenmesinde duyarlılık gerektiğini vurguladı.
         İnsaf Kılıç söz aldıktan sonra Derneğe Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu İcra Kurulu tarafından Üstün Hizmet ve Başarı Belgesi verildiğini beyan etti.
         Yeni yönetim ve denetim kurullarının seçimine geçildi. Üç imzalı bir önerge ile aday listesi sunuldu. Divan başkanı başka liste olmadığını teyit ettikten sonra listede yer alan isimleri okudu. Oylamaya sunuldu. Oy çokluğu ile kabul edildi. Yönetim kurulu; İnsaf Kılıç, Şükran Kitiş, Handan Demirdamar, İsmail Kara, Gülcan Koluaçık, Neriman Eliaçık, Günay Örücü, Tülin Yekta Göktaş ve Meltem Tekin’den oluştu. Denetleme Kurulunda ise Hayriye Mutlu, Fikriye Arslan ve Cennet Yeter Çelik yer aldılar.
         Dilek ve temenniler bölümünde, yeni yönetim kuruluna başarılar dilendi ve Başkan Ali Ulusoy, başka söz alan olmayınca toplantının kapandığını duyurdu.

Hiç yorum yok: