24 Nisan 2015 Cuma

23 NİSAN HAFTASI DERNEK “AGİKAD” ÇALIŞMALARI

23 NİSAN "EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI" HAFTASI; ANKARA GİRİŞİMCİ KADINLAR DERNEĞİ (AGİKAD) ÇALIŞMALARI
2015 yılı 'nın 23 Nisan "Egemenlik ve Çocuk Bayramı" haftasında, dernek olarak (Ankara Girişimci Kadınlar Derneği) çalışmalarımıza, bir yenisini daha ekledik. 
ÖRNEK UYGULAMA
Derneğimiz öncülüğünde yürütülen örnek uygulamayı, 06 YOL-İŞ SİTESİ, Batıkent olarak, çalışmamız, daha 3 üncü haftasında, neticesini verdi. Çalışmalarımızın verimi, yararı ve geri dönüşümünden son derece memnun, umutlu ve mutluyuz.
GÖNÜLLÜ ÇALIŞMA
Bu gönüllü çalışmamızı yürütürken, özellikle velilerin, bizleri merak ederek, düşüncelerini paylaşıp, teşekküre gelmeleri bu değerli katkıyı, çocuklar evlerinde ailelerinde ve kendilerinde görünen olumlu değişimin geri dönüşümü bizi çok memnun etti.
ANNELER 
VE AİLELER 
ÇOK MEMNUN
Bir anne olarak, çocuktan başlayan, iyileşme örneğimizin konusu, kişisel gelişim ve sınav kaygısını dramalı olarak, uyguluyoruz. Özellikle çocuklara, aileleriniz, her isteğinizi gerçekleştiremeyebilirler, kendinizi değiştirerek, başkalarına yardım bilincini kendinizde başlatın. hep birlikte şiddetin önemini, sevgiyle, saygıyla iyileştirerek, hayatımızı şekillendirmek  sizin elinizde, insanlığımızı çocukken kullanmaya başlamalıyızla, konularımızı şekillendiriyoruz.
Bu ücretsiz uygulanan, eğitim gurubumuzdan bir görüntüdür. 
Ders yeri olarak bize katkısı olan site yöneticilerine, sonsuz teşekkür ederiz.
AGİKAD BAŞKANI,              
İnsaf KILIÇ

***  
DÜŞÜN 
KONUŞ, DİNLE                           
(D K D) BAŞKANI
Aytekin ERDOĞAN

Hiç yorum yok: