8 Kasım 2014 Cumartesi

DAHA NİCE "ON" YILLARA.... AGİKAD'IN 10. YAŞ GÜNÜ HAYIRLI VE KUTLU OLSUN

AGİKAD’DAN 10.YIL MESAJI 
Bu gün, kısa adı AGİKAD olan “Ankara Girişimci Kadınlar Derneği”nin 10. kuruluş yıldönümü. Bu nedenle Dernek Yönetim Kurulu Başkanı İnsaf KILIÇ bir “kutlama mesajı” yayınladı.
10.YIL KUTLAMA MESAJI
Çok sevgili, saygın ve değerli üyelerimiz!
On yıl boyunca Derneğimize, dava, misyon ve yönetim kurullarımıza verdiğiniz destekler sayesinde bu kutlu günlere geldik. Büyük bir onur, gurur ve iftiharla on yılı geride bıraktık. Bu on yıllık süreçte, Ankara’daki kadınlara yararlı olabilmek için elimizden geleni yaptık, eser ve hizmetler üretebilmek uğruna azami gayreti gösterdik. Aradan geçen zaman içinde birçok güzel, hayırlı, yararlı ve iyi şeyler yaptık ki bunlar kıvancımızdır. Daha yapacak çok işimiz ve başarmak istediğimiz çok şey var.
Yine sizlerin samimi destek, azim, irade, inanç ve kararlı gayretlerinizle amaç ve hedeflerimiz yolunda nice uzun yıllara ve başarılara erişeceğimize olan inancımız sonsuzdur.
Bu vesileyle; Özellikle ve tek tek bütün üyelerimizle; Değerli ilgi, yardım ve katkılarını Derneğimizden esirgemeyen resmî ve özel tüm kuruluşların başkan, ilgili ve yetkililerine içtenlikle teşekkür eder; İlgilerinin artarak devamı dileğiyle saygılarımızı sunarız.
İnsaf KILIÇ
AGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı

Hiç yorum yok: