11 Haziran 2014 Çarşamba

AGİKAD’ın Çankaya Belediye Başkanlığına Ziyareti

AGİKAD’ın Çankaya Belediye Başkanlığına Ziyareti...
AGİKAD (Ankara Girişimci Kadınlar Derneği) olarak, Ankara Barosu Gelincik Projesindeki, ortaklığımıza ilişkin sorumluluklarımızın gereği olarak, işsiz ev Kadınları, Sığınma evi mağdurları ve de içlerinde Engellilerin de bulunduğu, İpek kozasından yapılan, Gelinciklerle, ''Kadına Karşı Şiddete Hayır’ı Kendi Amaçlarımızla Bütünleştirdik.” Çıkılan yolda, Başkan İnsaf Kılıç ve arkadaşlarıyla Çankaya Belediye Başkanlığına bir ziyaret gerçekleştirdi.
AGİKAD’ın Çankaya Belediye Başkanlığı ziyaretine Başkan Kılıç, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda dernek mensubu yakalarına taktıkları gelincik çiçekleri ile katıldılar.
Belediye Başkanı adına, Başkan Yardımcısı Nafiz Kaya, Kılıç ve arkadaşlarını ilgiyle dinledi. Başkan Kılıç, Dernek Genel Sekreteri Selma Ergen, Yönetim Kurulu Üyelerimizden, Azime Ünal, Suna Erpak, İsmail Kara ve dernek mensuplarınca üretilen gelincik çiçeklerinin önemine işaret ederek “Belediyenizce yeni evlenen çiftlerin, EVLENME CÜZDANININ yanında verilen mesajımız, 2014 yılından başlayan çıkışımızla, Gelinlerin  yakalarına Nikâh sırasında gelincik çiçeklerinin, bir mutluluk sembolü olarak takılmasını öneriyoruz ve biz bu konuda Şiddete hayır diyoruz” dediler.
Yönetim Kurulu Adına Başkan
İnsaf KILIÇ

Hiç yorum yok: