7 Mayıs 2014 Çarşamba

AGİKAD Başkanımızın katkılarıyla; "Türkiye’nin ilk kadın televizyonu Annem TV yayında..."

Türkiye’nin ilk kadın televizyonu "Annem TV" yayında...
Derneğimiz AGİKAD Başkanı İnsaf KILIÇ'ın katılımı, üstün gayretleri ve fedakârane çabaları ile değerli katkıları sonucu kuruluş çalışmaları tamamlanarak yayın hayatına başlayan "ANNEM TV" törenle hizmete açıldı.
Türkiye’nin, “Kadına Dair” ilk web televizyonu olan www.annem.tv siyaset ve iş dünyasının katılımıyla gerçekleştirdiği kokteylle yayın hayatına başladı.
Ankara’nın iş ve siyaset çevrelerinin katılımıyla gerçekleştirilen açılış kokteyline katılanlar Annem TV’nin önemli bir misyonu üstleneceğine inandıklarını ifade ederek, yayın hayatında başarı dilediler.
Açılış kokteyline katılan konuklar yaptıkları konuşmalarda, Annem TV, zor ama onurlu bir yolculuğun başlangıç noktasında olduğunu, kadına saygının tüm değerlerin başında geldiğini önemsiyoruz, kendimizi sorumlu hissediyoruz dediler.
Anneler Günü haftasında gerçekleştirilen açılışa katılan konuklar arasında sosyal sorumluluk projelerine katkı koyanlara plaket verildi.
Annem TV Genel Koordinatörü İnsaf Kılıç yaptığı konuşmada:, “Sorumluluk temelinden hareketle kadının kimliğine ipotek konulmadan, yozlaştırılmadan, meta olarak görülmeden, saygı ve sevginin sembolü olduğu unutulmadan kendini ifade edebileceği, iyi bir eş, iyi bir anne olmasının yanında hayatın her alanında iyi bir girişimci, üretici, yönetici olabileceği gerçeğini bilerek kadına kucak açıyoruz” dedi…
Ayrıntılı bilgi için...
İnsaf Kılıç, Genel Koordinatör - 0542 8971819
Suzan Ayar, Genel Yayın Koordinatörü - 0532 5755643

Hiç yorum yok: