2 Aralık 2013 Pazartesi

Dünya Gönüllüler Günü

Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret etti.

Yenimahalle Belediyesi ev sahipliğinde, Ankara STK Platformu organizasyonunda Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde kutlanacak olan 5 Aralık ‘Dünya Sivil Toplum Kuruluşu Günü’ne Yaşar’ı davet eden heyet, tüm desteklerinden dolayı da ayrıca teşekkür etti.
2500 kişi Nazım’da olacak
Sarıtoprak ile Yaşar’ı makamında ziyaret eden ASİAD, TÜGİAD Ankara Başkanı ve Ankara STK Platformu Dönem Sözcüsü Şube Başkanı Barış Aydın, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı ve Dönem Sözcü Vekili Nezih Allıoğlu, Ankara Fenerbahçeli İşadamları Derneği ve Yöneticiler Derneği Başkanı Selçuk Karakaya, Ankara Girişimci Kadınlar Derneği (AGİKAD) Başkanı İnsaf KILIÇ, Başkent İş Kadınları Konsey Başkanı Zeynep Gülyüz Kınay, Başkent Müteşebbisler Kulübü Başkanı Sefa Çol ve TÜSİAV Mütevelli Heyet Üyesi Mustafa Zengin de bugüne kadar yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi Büyük Salon’da gerçekleşecek olan etkinliğe 2500 Sivil Toplum Kuruluşu, iş adamı ve pek çok üyenin katılması planlanıyor. Sivil topluma destek veren 100 üye de bu etkinlikte taçlandırılacak. Yenimahalle Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan organizasyon için Yaşar’a makamında teşekkür eden heyet STK’ların ülkenin kalkınmasında büyük bir rol oynadığının altını çizdi. Yaşar, “Tüm STK’lara eşit mesafede duruyor, temsil ettikleri toplum kesimlerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini birlikte değerlendiriyoruz. Belediye olarak her zaman sivil toplum örgütlerinin yanındayız” diye konuştu.
DUYURU 
VE 
DÂVET
5 Aralık "" dolayısıyla başkanımız Veli Sarıtoprak'ın kurucusu ve Onursal Başkanı olduğu; 
Dönem başkanlığını TÜSİAV Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Barış Aydın'ın yaptığı;  
ANKARA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI PLATFORMU' nun düzenlediği ve 100 sivil toplum kuruluşunun ÜSTÜN HİZMET VE BAŞARI ÖDÜLÜ alacağı müzikli, eğlenceli toplantı ve kokteyli onurlandırmanızı dileriz.
Saygılarımla,

TÜSİAV Yönetim Kurulu adına
Mehmet Doğanlar
Başkan Yardımcısı

Yer: Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi
Tarih: 5 Aralık 2013
Saat : 18:30

Hiç yorum yok: