12 Aralık 2013 Perşembe

Çok Önemli Bir Ziyaret, Büyük Umutlar ve Unutulmaz Bir Hatıra!..

ANKARA MİLLETVELİMİZ AYLİN NAZLIAKA DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Ankara'da, Özellikle Kadınlar Arasında Çok Sevilen, Umut Bağlanan ve Çok Sayılan; Sevgili ve Değerli Vekilimiz Aylin Nazlıaka, Derneğimiz AGİKAD’ı ziyaret etti.
Dün (05 Aralık 2013 – Perşembe), Ankara Milletvekilimiz Sevgili Aylin Nazlıaka, Derneğimizi (Ankara Girişimci Kadınlar Derneği) ziyaret ederek; Rutin faaliyetlerimiz, mevcut ve muhtemel sorunlarımız ile geleceğe yönelik projelerimiz; Vizyon ve düşüncelerimiz hakkında Başkan İnsaf Kılıç’la bir görüşme yaparak bilgi aldı.
Yapılan görüşme sırasında bazı dernek yönetici ve üyeleri de hazır bulundu.
Nazlıaka, ziyareti ve bu vesileyle yaptığı görüşmeler ile aldığı bilgiler dolayısıyla memnuniyetini ifade ederek, Dernekten ayrılmadan önce “ileride tekrar ziyarete geleceğini” söyledi ve bu müstesna ziyaretin anısına Başkan ve katılımcı üyelerle resim çektirdi. 
Aylin Nazlıaka:
2011 Genel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nden Ankara milletvekili seçilen Aylin Nazlıaka, 2,5  yıllık görev süresinde, Türkiye geneli ve Ankara sivil toplum örgütleri tarafından ödüllendirildi.
Ayrıca, Aylin Nazlıaka, 2012 yılında Kamu-Der tarafından “Yılın Milletvekili” seçildi.
Nazlıaka’ya ayrıca 2012 yılı içinde Sosyal Gelişim Enstitüsü Merkezi Derneği tarafından “Yaşama Dokunan İnsan” ve ANGİAD tarafından da “Başarılı Kadın Platformu” ödülü verildi.
Aylin Nazlıaka, 2013 yılında insana ve doğaya ilişkin yaptığı özgün çalışmalar nedeniyle Kültür-Çev tarafından “Yılın Politikacısı” ve Parlamento’daki çalışmaları nedeniyle Mebus Dergisi tarafından “Yılın Siyasetçisi” seçildi.

Hiç yorum yok: