5 Aralık 2011 Pazartesi

bir "ilk'e" imza,,,,,,,,,

“UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK” EĞİTİMİNDE BİR İLK!...
AGİKAD olarak, KOSGEB 27.00 TL destekli “Uygulamalı Girişimcilik Eğitim’imizde” kursiyerlere son derece önemli olan bir ilk’i gerçekleştiriyoruz

         Yaşam ve Girişimci Koçuluğu konusunda Sayın Taşkın TAHMAZ Hoca’nın ön bilgili, destekleri ile bundan sonraki kursiyerlerimiz için de uygulamamız devam edecektir. Girişimcilerle hep beraber verdiğimiz dayanışma sözümüzde “her kim nerede ne iş yaparsa herkes birbiri için desteğini koyacaktır” diyoruz.

“HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN VARIZ, BİRİMİZ HEPİMİZ İÇİN VARIZ” diyerek girişimcilerimize dayanışmamız devam edecektir. (ICF Member ID: 9024172 ) 

         Ek bir sunumla uyguladığımız, Girişimci Koçluğu, iş kurma aşamasında olan veya mevcut işini sağlıklı bir şekilde kurumsallaştırmayı ve büyütmeyi amaçlayan kişilerin hedeflerine ulaşmak için hangi becerilerini nasıl geliştirecekleri konusunda verilen koçluk hizmetidir. Kadın girişimcilerin kişisel potansiyellerini fark etmelerini sağlamak ve “çözüm odaklı sorun çözme” becerilerini geliştirmek amacıyla yürütülen, Yaşam Koçluğu desteği ile kadınların hayatta daha mutlu, dengeli ve başarılı olmalarını sağlamak mümkün olacaktır.

         Yaşam koçluğu ve Girişimci koçluğuyla desteklenen kadın girişimciler, kendi kişisel analizlerinin sonucunda iş kurmak veya işlerini büyütmek için yapılması gerekenlerin bilincine varır, kendilerini sorgular. Hedeflerini net olarak tanımlar ve bu hedeflere ulaşmak için doğru eylem planı hazırlayarak uygulamaya koymalarında, Daha güvenli yaklaşımlarla daha güçlü kararlar alırlar.  Kaynaklarını etkin bir biçimde kullanarak ve yaşamdaki kalitelerini artıracaklardır ve yaptıkları işlerin anlam ve değerini fark ederek daha fazla manevi destekle içlerinden çıkardıkları cevheri hayata katarken Maddi kazanca ulaşmaları da kolay olacaktır diyoruz

***
DİKKAT!...  ÖNEMLİ DUYURU:
DERNEK MERKEZİ ADRESİ:
Kent Koop. Mah. Batıkent Bulvarı Meydan AVM
Batıkent Kültür Sanat ve Ticaret Merkezi
No:255, Kat: 1 - No:18
Batıkent/ANKARA
Tel: 0312.252 08 04
WEB: (agikad.blogspot.com) 
google'de ara: AGİKAD ANKARA

Hiç yorum yok: